Zbożenna Manor House Historical Manor in beautiful surroundings

Arrival date
Departure Date

Special offer

Packages and promotions

Picturesque Place

Picturesque Place

18th Century Manor with various opportunities

Weddings

Wonderful receptions

Looking for fairytale outdoor wedding? Romantic scenery to say Yes? A park, a pond or an arbor - this may be a perfect scenery to have the wedding ceremony you dream of. Will take care of decoration and catering so that you may fully enjoy the moment.

Opinions

We value the opinions of our guests

Nice and dedicated staff.

Very acurate place for proper refreshment in unique stylish XVIII century architecture and natural environment. Italian part of the menu, same as Polish traditional meals really worth of recommendation and trying.   ...

#777# L - Google

Great place

Great place to stay for a calm and nice time together (-:

Luca Falcone - Google

Cisza i piękny widok za oknem a w środku prawdziwy dwór

Miejsce bajkowo piękne ale najlepsza była obsługa. Uprzejmość, takt i wyczucie sytuacji. No i życzliwe zainteresowanie. Byłyśmy pod wrażeniem i ogromnie wdzięczne.

Magdalena - Booking.com

Śniadanie

Śniadanie było przepyszne, urozmaicone, polecam kawę z expressu Latte i chlebek swojego wypieku oraz sernik - najlepszy sernik jaki jadłam w życiu. Otoczenie i wystroj na prawdę w stylu dworskim. Przemiła obsługa.

Dominika, pl - Booking.com

Przepiękny wystrój

Przepiękny wystrój. Dbałość o szczegóły, zarówno w dworze, jak i w jego otoczeniu. Dodatkową atrakcją jest możliwość wypożyczenia wędki i łowienia ryb w pobliskim stawię rybnym. Nie ma placu ...

Gan_na, pl - Booking.com

Ładny hotel

Hotel robi bardzo przyjemne wrażenie. Z zewnatrz slicznie, wewnątrz wcale nie gorzej. Szczególnie polecam pokoje od tyłu pałacu - maja świetny widok na okoliczne stawy. Śniadanie w porzadku, ale bez fajerwerków.

Marcin S. - TripAdvisor

Dwór Zbożenna - pysznie!

Dwór Zbożenna jest arcy-przyjaznym miejscem. Właściciele i wszyscy członkowie obsługi bardzo mili, rozmowni i chętni do pomocy. Kuchnia serwuje bardzo smaczne dania

Agata S. - TripAdvisor

Cudownie

Smaczne śniadanie, bardzo uprzejma i nienarzucająca się obsługa, duży, zadbany park, miejsca do odpoczynku - hamaki, leżaki, huśtawki zwisające z drzew (!), cisza i spokój - cudownie!

hairy_canary - Booking.com
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close