1. Strona główna
  2. Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Spływ kajakowy

Spływ dziką, meandrującą rzeką Drzewiczką, wśród lasów i łąk dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Zaledwie 20 kilometrów od Dworu Zbożenna, w Drzewicy, rozpocząć można kajakową przygodę.

 

Długość odcinka to 11 km               
Pierwsza proponowana trasa to odcinek od Drzewicy do progu wodnego w Nieznamierowicach. Długość odcinka to 11 km, a średni czas potrzebny do pokonania trasy to około 3,5 godziny. Początek spływu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzewicy.
 
Długość odcinka to 19 km         
Dla chcących spędzić na wodzie więcej czasu proponujemy odcinek 19 kilometrowy rozpoczynający się w Drzewicy, a kończący na zalewie w Odrzywole. Przy pokonywaniu tego odcinka konieczne będzie dwukrotne przeniesienie kajaka na sztucznych progach. Czas potrzebny do pokonania tego odcinak to około 6 godzin.
 
Długość odcinka to 22 km          
Kolejny proponowany przez nas odcinek rozpoczyna się w Opocznie, a kończy w Drzewicy. Jest to 22 kilometrowa i całodniowa trasa meandrami Drzewiczki wśród dzikich łąk, starorzeczy, pól uprawnych, terenów leśnych, stawów hodowlanych oraz okolicznych wsi.

 

 

Na Państwa życzenie zorganizujemy transport do Drzewicy i miejsca docelowego spływu.

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij