1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Szczegóły aktualności

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Radosna Wielkanoc w Dworze Zbożenna

09 stycznia 2020

Cieszymy się, że tak licznie pytacie nas o tegoroczne Święta Wielkanocne. Już dziś prezentujemy Wam naszą propozycję na ten wyjątkowy czas. 

 

Zapraszamy do nas od piątku 10 kwietnia  - oczywiście, jeśli wolicie przyjechać do nas wcześniej serdecznie zapraszamy:-) 

Przygotujemy dla Was pyszną obiadokolację, po której zaprosimy na warsztaty etnograficzne, które tradycyjnie poprowadzi  Pani Gabriela, nauczy nas jak wyczarować piękne pisanki.  

W sobotę podczas śniadania będziecie mogli przygotować koszyczki ze święconką. Jeśli odwiedzicie nas z dziećmi jeszcze przed obiadem będą mogły uczestniczyć w zabawie w poszukiwanie pisanek. Tego dnia zapraszamy też na ognisko w parku z pieczeniem kiełbasek i dworskim bigosem. 

W niedzielę oprócz Wielkanocnego śniadania i obiadokolacji zapraszamy na słodka ucztę z mazurkami, a także na wieczorną degustację dworskich nalewek. 

Po śniadaniu w poniedziałek, o ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów zapraszamy dzieci na zabawy z wodą. Nasz pobyt zakończymy obiadem, tak, aby nikt nie wyjechał od nas głodny.

Zarezerwujcie Wasz pobyt juz dziś. 

Zapraszamy do Dworu Zbożenna 

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij